Latest Post

Dzień 1 Jak założyć publiczny serwer Minecraft | przez Sama Starkmana

www.norigo.fun

NoriGO! to interaktywna, oparta na umiejętnościach platforma gier społecznych, która nagradza uczestnictwo w czasie rzeczywistym nagrodami w kryptowalutach. Wykorzystując model zachęt kryptoekonomicznych, teorię gier i działania społeczne, NoriGO! jest nowym rodzajem doświadczenia w grach, które zachęci do przyjaznej rywalizacji wśród przyjaciół i każdej społeczności lub grupy.

Użytkownicy na całym świecie mogą wchodzić w interakcje z platformą, grając w Gracz vs. NoriGO! (PvN) lub Gracz vs. Gracz (PvP), aby otrzymać nagrody w postaci kryptowalut w czasie rzeczywistym! NoriGO! będzie działać z pierwszą PvN produkt za kilka miesięcy o nazwie Trivia by NoriGO! Więcej szczegółów na temat tego i innych elementów mapy drogowej poniżej.

Prace nad pierwszym produktem NoriGO już trwają, a planowana data premiery to listopad 2022 roku. Trivia by NoriGO! zostanie uruchomiona początkowo jako interfejs oparty na przeglądarce internetowej na komputerze stacjonarnym, a wkrótce potem zostanie uruchomiona wersja mobilna.

Trivia by NoriGO!

Platforma NoriGO będzie bezpłatna dla wszystkich, którzy będą mogli w niej uczestniczyć i otrzymywać nagrody – jednak posiadacze tokenów $NORI będą mieli dodatkowe korzyści i przywileje na platformie (zob. Whitepaper w celu uzyskania dodatkowych szczegółów).

$NORI to token użytkowy dla platformy NoriGO. Jest to token ERC-20 (Ethereum), który będzie wykorzystywany jako mechanizm zachęt i nagród dla użytkowników platformy. Token oferuje również następujące korzyści:

  • Zapewnia dostęp do ekskluzywnych klubów gier i wydarzeń (zarówno online, jak i na żywo)
  • Daje użytkownikom platformy dostęp do dodatkowych korzyści w grze (np. zwiększone zdrowie w grze, wydłużony czas), umożliwiając użytkownikom aktywację dodatkowych, zyskownych nagród.
  • Natywna waluta dla wszystkich gier PvP na platformie – zapewniająca dodatkowy dostęp do większej ilości stawek i nagród.

Podczas gdy token $NORI zostanie wydany na głównej sieci Ethereum, zespół pracuje również nad migracją platformy do rozwiązania skalowania warstwy 2, aby zmniejszyć koszty transakcji.

Dostarczanie odpowiednich rozwiązań dla branży gier, która jest warta ponad 300 miliardów dolarów, wymaga zespołu kreatywnych i technicznych osób. Firma NoriGO, założona przez absolwentów Ivy League z bogatym doświadczeniem w dziedzinie gier, technologii blockchain i marketingu w firmach wartych wiele miliardów dolarów, jest dobrze przygotowana do dostarczania innowacyjnych rozwiązań w dziedzinie gier przy użyciu kryptowalut.

  • Chuck Park (założyciel i dyrektor generalny): Szef działu wzrostu w prywatnym startupie blockchain. Ukończył studia ekonomiczne w Dartmouth.
  • Chris Frangieh (Dyrektor): Doktorant w MIT, ukończył informatykę w Dartmouth. Konsultant ds. uczenia maszynowego dla startupów we wczesnym stadium rozwoju i o wysokim wzroście.
  • Christian Feilier: Licencjat z Princeton, prowadzi działania rozwojowe w startupie wspieranym przez VC.
  • Ben K: Prawnik i przedsiębiorca technologiczny z siedzibą w Krzemie. Ben zbudował i poprowadził wiele szybko rozwijających się startupów w przestrzeni startowej.

Dowiedz się więcej o założycielach i innych członkach zespołu w Whitepaper. Prosimy śledzić poniższe kanały społecznościowe NoriGO, aby uzyskać dodatkowe informacje na temat projektu i nadchodzącego wydania tokenów.

Strona internetowa | Link do przedsprzedaży | Twitter | Telegram | Discord | Reddit